Pytania do trenerów

Pisz, czytaj, badź na bieżąco

arrow_drop_down
początki
dodane przez: robertr
13/01/2018 13:51
Chciałbym zaczac regularnie cwiczyc. Czy trener na silowni pokaze mi jak prawidlowo wykonywac cwiczenia czy musze sie z nim umowic na trening?

Odpowiedzi

images/upload/16610Janimg_1592.jpg
umów się na trening
K K 14/01/2018 09:16
Napiszę tak jak kolega wyżej - z tym, że dodam, że to zależy od siłowni. Jeśli wybierzesz małą, lokalną siłownię to jest szansa, że trenera nie będzie wcale. Jest to bardzo częsta sytuacja. Siłownie sieciowe prowadzą dyżury na siłowniach i jeżeli zapytasz trenera jak wykonać ćwiczenie a on Cię oleje to koniecznie to zgłoś. Nie będzie stał i patrzył jak robisz całą serię ale powinien pokazać jak wykonać dane ćwiczenie. Pozdrawiam Cię!
images/upload/12904Mar4.jpg
Cześć Robert! Na większości siłowni trenerzy mają tzw. dyżury, na których są zobowiązani do pomocy klubowiczom. Wystarczy podejść do recepcji, albo wyszukać takowego trenera/trenerki aktualnie przebywającego na siłowni w godzinach pracy i poprosić go o porady. Lecz musisz mieć na względzie to, że nie będzie On z Tobą przez cały trening, lecz wytłumaczy Ci co i jak zrobić, i pójdzie dalej robić np. obchód, lub pomóc komuś innemu. W dużej ilości siłowni jest tzw. trening wprowadzający. Idąc na siłownie, płacąc za karnet, lub rozmawiając z konsultantem z którym podpisujesz umowę, zapytaj go o takie możliwości, na pewno odpowiedzą ! Pozdrawiam!