Supertrener.pl - polityka prywatności

Podanie danych osbowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowaolne. Wszielkie przekazywane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś zgodę. W przypadku, gdy postanowisz jednak nie podawać nam danych i nie wyrazisz zgody na ich przetwarzae, niestety nie będziemy mogli Ci zagwarantować dostępu do wszystkich funkcji Supertrener.plProsimy, abyś pamiętał, że w każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Możesz to zrobić samodzielnie, jak i korzystając z naszej pomocy, której chętnie udzielimy.Zapewniamy Cię, że nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań, aby poziom ten z roku na rok był coraz wyższy. Wierzymy, że zapoznanie się z naszą polityką prywantości pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie i cieszyć z korzystania z Supertrener.plKto jest administratorem danych osobowych Supertrener.pl


Administratorem danych osobowych Supertrener.pl (dalej Administrator), czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest:

SUPERTRENER Sp. z o.o.

ul. Karłowicza 13/5, Katowice, 40-145

KRS: 0000705389

NIP: 6342913994Jak chronimy Twoje dane osobowe?


Administrator wdrożył w Supertrener.pl politykę bezpieczeństwa danych osobowych i politykę bezpieczeństwa systemu IT, które zapewniają skuteczną ochronęTwoich danych osobowych.

Czy możemy w czymś pomóc?

Kontakt

info@supertrener.pl

ul. Karłowicza 11a/9, Katowice, 40-145