Supertrener aktywnosc fizyczna a zdrowie

Czym jest trening personalny i czy warto z niego skorzystać?

Data opublikowania: 2018-01-22 11:33:00
Autor: Izabela

Jest to trening indywidualny, podczas którego trener personalny pracuje tylko z jedną osobą w sposób, by szybko osiągnęła ona zamierzone rezultaty i swoje cele. Przeważnie trwa on około 60 minut. 

Trening rozpoczyna się konsultacją wstępną, dzięki której trener jest w stanie lepiej Was poznać oraz dobrać Wam odpowiedni plan żywieniowy i treningowy. Konsultacja taka pozwala także poznać Wasz stan fizyczny, ewentualne byłe lub obecne kontuzje, przebyte choroby oraz pomaga określić Wasze możliwości treningowe i nawyki żywieniowe. Pierwsze konsultacje zazwyczaj są bezpłatne, dopiero ustalenie indywidualnego planu treningowego, kiedy to zaczyna się prawdziwa współpraca z trenerem personalnym, jest odpłatne.


A jakie mamy z tego korzyści?

  • Ogromna motywację do działania, – gdy ktoś nad nami czuwa, kontroluje ilość, jakość i rodzaj ćwiczeń, zawsze jest łatwiej
  • Doskonalenie techniki ćwiczeń
  • Indywidualny plan ćwiczeń dostosowany pod ciebie
  • Realizacja indywidualnego programu treningowego i dietetycznego
  • Trening personalny zwiększa szansę skuteczności w osiągnięciu zamierzonego celu

Dla wszystkich tych, którzy już od dłuższego czasu nie potrafią się zorganizować lub wybrać na siłownię, trener osobisty będzie doskonałym pomysłem na rozpoczęcie ćwiczeń. Kiedy już zapoznamy się z rodzajem ćwiczeń, a nowa dieta na dobre zagości w naszym jadłospisie, możemy pracować nad naszym ciałem samodzielnie.


A jak wybrać odpowiedniego trenera dla siebie? Zapraszamy na platformę www.supertrener.pl gdzie każdy znajdzie kogoś odpowiedniego!