profil trenera

Wysłałem wiadomość!

Twój trener Łukasz Czubak skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Powodzenia! Ćwicz i baw się dobrze.

zobacz na mapie
1
Miejsce treningu:
Godzina rozpoczęcia treningu:
Godzina zakończenia treningu:

Wysłałem wiadomość!

Twój trener Łukasz Czubak skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Powodzenia! Ćwicz i baw się dobrze.

zweryfikowany

Łukasz Czubak

Gdańsk Klub Impuls Fitness, aleja Grunwaldzka, Gdańsk, Polska

Trening personalny Spinning Bieganie Triathlon Crossfit
pokaż numer telefonu
napisz wiadomość
o mnie
Cześć! Jestem Łukasz i sportem zajmuję się od najmłodszych lat. Będąc dzieckiem zaczynałem od sztuk walki, próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach, by ostatecznie poświęcić się wioślarstwu, w którym osiągnąłem znaczące sukcesy. Jestem aktualnym Mistrzem Polski Seniorów, zdobyłem wiele medali Mistrzostw Polski. Miałem przyjemność być reprezentantem Polski na imprezach międzynarodowych takich jak Mistrzostwa Świata w wioślarstwie. Od 3 lat pracuję także jako trener personalny zbierając doświadczenie w pracy z klientem, ale jednocześnie szkolę się na kursach i warsztatach z najbardziej uznanymi trenerami. Moją specjalnością są treningi wytrzymałościowe oraz siłowe. Jestem fanem spinningu, który pozwala doskonale łączyć różne typy treningu. Intensywna praca połączona z doskonałą zabawą zawsze przynosi świetne rezultaty, wystarczy chcieć!
...czytaj więcej
To proste! Kliknij na wybraną godzinę treningu i umów się.
5
07/01/2018 11:13
5
07/01/2018 01:00
Łukasz to prawdziwy profesjonalista. Trening z nim to świetna zabawa, która jednocześnie daje niesamowite efekty. Skutecznie motywuje, bierze pod uwagę indywidualne potrzeby i zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Trenuję z nim prawie rok i nie wyobrażam sobie, że mogłabym przestać!
5
04/01/2018 23:00
Jak spinning to tylko z Łukaszem - polecam wkażdemu! Na zajęciach jest zawsze starannie dobrana muzyka, świetna atmosfera, a Łukasz potrafi wszystkich zmotywować do solidnego wysiłku.
5
04/01/2018 15:07
5
04/01/2018 12:28
5
03/01/2018 21:25
Doskonały trener! Łukasz świetnie łączy doświadczenie i profesjonalizm z dobrym humorem i motywacją do działania. Na swoich zajęciach stwarza super atmosferę, a do tego daje niezłego kopa i wyciska siódme poty. Treningi są przemyślane oraz dobrze zaplanowane, a jego pozytywna energia dosłownie zaraża, na takie zajęcia po prostu chce się wracać. Zawsze też posłuży dobrą radą, podpowie, rozwieje wszelkie wątpliwości, dzieli się swoją wiedzą, jest bardzo pomocny i komunikatywny. Ogromne polecanko!
5
03/01/2018 13:22
Łukasz zaprzecza teorii że dobry i efektywny trening musi być trudny i męczący. Polecam zajęcia grupowe, na których można nie tylko poprawić kondycję, ale również dobrze się bawić.
pokaż wiecęj opinii ()
Aby dodać opinię musisz być zalogowany